تجربه متفاوت خرید با پارسصدا

پیشینه پارسصدا
فروشگاه پارسصدا از سال 1389 بصورت آنلاین در زمینه تجهیزات صوت اجرای زنده و پیجینگ شروع به فعالیت نمود. در سال 1392 محصولات استودیوی و در سال 1395 محصولات نور پردازی نیز جز خدمات این فروشگاه اضافه شد.
فروشگاه فیزیکی پارسصدا برای علاقه مندان خرید بصورت حضوری در سال 1392 در تهران خیابان جمهوری شروع به کار نمود و در سال 1396 با نقل مکان به فروشگاه فعلی که بزرگتر و در دسترس تر بود با شو روم جدید از محصولات متنوع و حرفه ای ارتقا یافت.

تجهیزات تخصصی
تجهیزات صوت قبل از خرید نیاز به کارشناسی تخصصی دارند لذا در اولین قدم پارسصدا از کارشناسان خبره برای اینکار بهره برده تا بتواند با شناسایی نیاز شما نسبت به پیشنهاد بهترین ها برای خریدار اقدام نماید.
در کنار مشاوره تخصصی، مجموعه ای کامل از کالاهای تخصصی صوت در کمترین فروشگاهی در ایران وجود دارد و به جرأت می توانیم مدعی کاملترین تجهیزات صوت از لوازم جانبی تا تجهیزات حرفه ای باشیم.

فروشگاه و شو روم محصولات
برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، پارسصدا دارای فروشگاه برای مراجعه حضوری خریداران و علاقه مندانی می باشد که نیاز به تجربه و بررسی تجهیزات صوت مورد نظر خود دارند.

فروشگاه آنلاین حرفه ای
به جرأت امروز می توانیم ادعا کنیم از بنیانگذاران تخصصی فروش آنلاین تجهیزات صوت و نور در ایران بوده ایم و در بسیاری از سایت های مشابه می توانید رد پایی از کپی برداری های غیر مسئولانه رقبای دیگر چه در تصاویر اختصاصی محصولات و چه در توضیحات کالا ها از روی سایت پارسصدا بیابید. سایت پارسصدا بستری برای نمایش و بررسی محصولات تخصصی صوت و نورپردازی با ارائه تصاویر اختصاصی از محصولات و توضیحات و بررسی فنی کالاها می باشد.

تیم تخصصی اجرای پروژه
مشاوره و بررسی تخصصی نیازهای کارفرما توسط پیمانکار ماهر همیشه نقطه قوت و تمایز یک مجری خوب می باشد. پارسصدا با تجربه های سازندگانش همیشه سعی در جلب رضایت کارفرما و کسب تجربیات جدید بوده است. تنها کافی است اعلام کنیم قبل از شکل گیری پارسصدا بنیان گذار این مجموعه آقای مهندس کاوه منوچهریان از سال 1384 مجری بزرگترین پروژه های صوتی ایران بوده است. رزومه اجرایی این مجموعه بدون شک از تجربه و تخصص بالای این تیم گواهی دارد.
امیدواریم بتوانیم در این راه در کنار شما با در اختیار گذاشتن تجربیات خود بخش کوچکی از مسیر رسیدن به اهداف شما باشیم.