میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000
search
  • میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000
  • میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000
میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000
میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000 میکروفن استودیویی|میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000

میکروفن استودیویی MARANTZ MPM3000

تماس بگیرید

میکروفون استودیویی کاندنسر MARANTZ مدل MPM-3000 یکی از حرفه ای ترین و از برترین میکروفون های کمپانی Marantz Professional است

 

تعداد

میکروفون استودیویی MARANTZ – MPM3000
میکروفون استودیویی کاندنسر MARANTZ مدل MPM-3000 یکی از حرفه ای ترین و از برترین میکروفون های کمپانی Marantz Professional است و در بالاترین سطح از نظر مشخصات و کیفیت ساخت در بین دوستداران موسیقی قرار دارد. کپسول میکروفن MPM-3000 ، با الگوی قطبی کاردیوید و دیافراگم بزرگ ۳۴ میلی متری دارای حساسیت بالا و نویز پایین می باشد و برای انواع ضبط مانند وکال و انواع سازهای زهی و زخمه ای بسیار مناسب است. همچنین صدایی همانند میکروفون های سطح بالای استودیویی عرضه می نماید و می تواند صدایی با خلوص بالا و جزییات زیاد را در محیط های غیر آکوستیک دریافت نماید.
میکروفون مرنتز MPM-3000 از یک شاک مانت خاص بهره می برد، که با قرار گرفتن دور تا دور میکروفون و امکان نصب بر روی پایه از انتقال لرزش های نا خواسته به میکروفون جلوگیری می نماید. همچنین این میکروفون به همراه یک پاپ فیلتر فلزی با کیفیت ارائه می گردد، تا در هنگام ضبط صدا و تلفظ حرفی همچون “پ” که همراه با حجم خروجی زیادی هوا از دهان است، لطمه ای به صدای مسطح و ظریف میکروفون وارد نگردد.
مدار داخلی صدابَر MPM-3000 به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که بهترین عملکرد را با ناچیزترین واپیچش هماهنگ ارائه کند. این مدار الکترونیکی ویژه و خاص که در آن از قطعات بسیار باکیفیت و سطح بالا استفاده‌شده است دارای نویز داخلی بسیار پایین است و کپسول آن می‌تواند تا ۱۳۸ دسی‌بل را بدون دیستورشن دریافت کند و صدایی با پاسخگویی فرکانسی گسترده و نسبتا مسطح و نرم ارائه دهد. از متعلقات موجود در پکیج این میکروفون می توان به هارد کیس تمام آلومینیومی و سبکش اشاره نمود، که محافظ بسیار مناسبی برای حمل میکروفون می باشد.

مشخصات :
- نوع میکروفون : کاندنسر استودیویی   
- الگوی قطبی : کاردیوئید   
- بازه فرکانسی : 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز
- امپدانس : 100 اهم
- حداکثر تحمل فشار صوت : 138 دسی بل
- نسبت سیگنال به نویز : 81 دسی بل
- سوئیچ پد : ندارد   
- ابعاد : 135 * 115 * 275 میلیمتر   
- وزن : 650 گرم   
- متعلقات : پاپ فیلتر, لرزه‌گیر, هارد کیس فلزی
- گارانتی : یکساله

مرجع های ویژه

محصولات جدید پارسصدا