فروش ویژه پـارسـصدا

میکروفون Beyer - M59

میکروفون Beyer - M59

تماس بگیرید
بدون مالیات

میکروفون Beyerdynamic مدل M59


 

 

 

تعداد
مقایسه هم اکنون

‏‏میکروفون Beyerdynamic مدل M59
سری M از میکرفونهای بیرداینامیک، تلفیقی است از کیفیت و باز تولیدِ صدائی مجذوب کننده و ساختار بدنه ای مستحکم. به جرات میشود گفت هیچ میکرفونی به اندازه سری M در اجراهای زنده در تاریخ ترانه خوانی و آواز بکار گرفته نشده است. توجه متخصصین زبده beyerdynamic آلمان به ابداع تکنولوژی های نوین صدا جهت باز تولید صدائی واقعی، شفاف، قدرتمند و گوش نواز بواقع در سری M متبلور شده است. بهمین علت در سرتاسر جهان میکرفونهای سری M بیرداینامیک را میکرفونهائی افسانه ای مینامند.

میکرفون داینامیک M59 با توجه به ساختار دیافراگم بزرگ والبته بسیار سبک و بهره گیری از فناوری میدان مغناطیسی تقویت شده جهت کاربری های استودیوئی از جمله گویندگی و همچنین مصاحبه و اجرای سخنرانی در فضای باز طراحی شده است. آنچه در دقت و باز تولید صدا در این میکرفون نمود پیدا می کند پاسخ سریع به کوچکترین ارتعاشات، حساسیت و خروجی بالای آن میباشد. ضمن آنکه فراموش نشود بخاطر نمودار قطبی هایپرکاردیوئید، کنترل صداهای دریافتی از زوایای غیر مجاز در این میکروفن عالی میباشد، یعنی ازدحام صدای اطراف کمترین تاثیر در برداشت صدا توسط این میکرفون را دارد. ساختار پیچیده ضربه گیر بکارگرفته شده در بدنه این میکرفون باعث اطمینان بیشتر در حرکت و جابجائی با این میکرفون میگردد.
این میکروفون را در برنامه های سخنرانی و مصاحبه استفاده نمایید تا کارآیی آنرا ببینید. در ضمن محبوب ترین و البته گران ترین میکروفون مداحی حال حاضر می باشد که نتیجه کار را باور نکردنی می سازد.
ساخت آلمانtechnical data
Price category                 Professional
Transducer type                 Moving coil (dynamic)
Polar pattern microphone        Hypercardiod
Microphone frequency response   50 - 16,000 Hz
Dimensions                 205 mm x 50.5 mm
Net weight without packaging    287 gمشاوره رایگان پارسصدا


شماره تماس پارسصدا 02188366990

 

 


 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

16 محصول مشابه در همین شاخه: