محصولات جدید پارسصدا

محصولات پرفروش

میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
search
  • میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
  • میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
  • میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
  • میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II
میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II میکروفن بیسیم دستی و یقه|میکروفن Rode Wireless GO II

میکروفن Rode Wireless GO II

تماس بگیرید
WM001

میکروفن بیسیم دو کانال Rode Wireless GO II

تعداد

میکروفون بیسیم Rode Wireless GO II
میکروفون بی سیم دوکاناله با قابلیت استفاده همزمان برای دو سخنران و یک خروجی مشترک
کمپانی Rode با گسترش ویژگی های نسخه اصلی Wireless GO از جمله امکان ضبط دو نفره، دامنه بسیار گسترده تر و گزینه های انعطاف پذیر خروجی ، سیستم Rode Wireless Go II را به بازار عرضه کرد .
Wireless GO II نسل بعدی سیستم های بیسیم RØDE است. هر کیت Wireless GO II شامل دو فرستنده و یک گیرنده است که به کاربران امکان می دهد همزمان دو منبع صدا را ضبط کنند که مناسب برای طیف گسترده ای از سناریوهای فیلم سازی، از ضبط مصاحبه ها گرفته تا بلاگرها است. همچنین می تواند به عنوان یک میکروفون بی سیم تک کاناله برای ضبط فقط یک منبع صدا استفاده شود.
هر فرستنده دارای یک کپسول میکروفن کندانسور تمام جهتی داخلی با کیفیت بالا ، به علاوه ورودی 3.5 میلی متری TRS برای اتصال میکروفون خارجی یقه ای مانند RØDE Lavalier GO وجود دارد.
Wireless GO II دارای یک خروجی TRS آنالوگ 3.5 میلی متری برای اتصال به دوربین، به علاوه یک خروجی صدای دیجیتال از طریق USB-C برای اتصال به تلفن های هوشمند ، تبلت ها و حتی رایانه هاست. این سازگاری جهانی با هر دستگاهی کاربردهای Wireless GO II را بسیار متنوع می کند و برای هر حرفه ای ایده آل است.
ضبط داخلی
یکی از ویژگی های کلیدی Wireless GO II قابلیت ضبط بر روی فرستنده های آن بدون نیاز به کارت SD است . که به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل و قطع سیگنال ، صدا را به صورت پشتیبان مستقیم بر روی هر فرستنده ضبط کنید.
ضبط داخلی از طریق برنامه RØDE Central فعال می شود که به شما امکان می دهد تنظیمات دستگاه را کنترل کنید ، توابع را فعال و غیرفعال کنید ، به ضبط ها دسترسی پیدا کنید ، قطعه های ضبط شده را بهینه سازی و صادر کنید و میان افزار سیستم خود را به روز رسانی کنید. دانلود این برنامه برای Mac و Windows رایگان است – RØDE Central را از اینجا دانلود کنید.
هنگامی که ضبط داخلی فعال می شود ، دو حالت ضبط مختلف در دسترس است که می توانید از طریق RØDE Central آن را تغییر دهید:

ضبط Compressed
در این حالت ، فرستنده Wireless GO II صدا را در یک فرمت فشرده ضبط می کند. هر فرستنده می تواند بیش از 40 ساعت صدای فشرده را ذخیره کند.

ضبط Uncompressed
در این حالت ، فرستنده Wireless GO II با فرمت WAV فشرده نشده ضبط می کند و در حال حاضر از جریان صوتی 24 بیتی 48 کیلوهرتزی استفاده می کند. در این حالت ، فرستنده می تواند حدود هفت ساعت صدا را ذخیره کند.

این سیستم از انتقال دیجیتال کاملاً جدید سری 2.4GHz IV با رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کند که دامنه گسترده ای تا 200 متر (خط دید) را فراهم می کند و برای کار در مناطق با فعالیت RF بالا مانند محیط های شهری، مراکز خرید، دانشگاه ها ، مراکز همایش ها و شرکتها بهینه شده است.

هر کیت Wireless GO II با یک کابل TRS برای اتصال به دوربین، سه کابل USB-C به USB-A برای اتصال به رایانه برای شارژ و ضبط (آداپتورهای اضافی برای اتصال به دستگاه های تلفن همراه و رایانه باید جداگانه تهیه شود) و یک کیف دستی مفید برای نگهداری همراه است.
Wireless GO II همچنین دارای سه بادگیر خزدار برای ضبط در شرایط باد است و صدای شفاف و حرفه ای را در هر شرایطی تضمین می کند.
اتصال به دستگاه های مختلف
Wireless GO II  با گزینه های متعدد اتصالی که دارد، برای ضبط با هر دستگاهی از جمله دوربین ، رایانه، تلفن هوشمند و تبلت مناسب است.
برای اتصال به دستگاه iOS ، به کابل USB-C به Lightning مانند RØDE SC15 احتیاج دارید. که جداگانه باید سفارش دهید.
برای اتصال به تلفن هوشمند Android یا هر دستگاه دیگری با ورودی USB-C، به کابل USB-C به USB-C مانندRØDE SC16 نیاز دارید.
اگر نوع مناسب کابل USB در دست ندارید، می توانید از خروجی 3.5 میلی متری برای اتصال Wireless GO II به دستگاه خود استفاده کنید. برای انجام این کار، شما باید از کابل SC5 ارائه شده و یک آداپتور TRS به TRRS مانند SC4 یا یک کابل پچ TRS به TRRS مانند SC7 استفاده کنید. که تمامی این موارد را باید بصورت جداگانه خریداری کنید.
برای اتصال به رایانه اگر رایانه شما دارای پورت های USB-A است، به سادگی با استفاده از یکی از کابل های SC20 ، که برای شارژ Wireless GO II نیز استفاده می شود ، گیرنده را به هر ورودی متصل کنید.
اگر رایانه شما فقط دارای پورت های USB-C است ، باید از کابل USB-C به USB-C مانند RØDE SC16 استفاده نمایید. که باید جداگانه خریداری کنید.
 
محتویات درون جعبه:
- دوعدد فرستنده
- یک عدد گیرنده
- بادگیر خزدار
- کابل SC20 (USB-C به USB-A)
- کابل SC5 (TRS به TRS)
- کیف نگهدارنده

توجه داشته باشید هیچ کدام از کابل های اتصال به موبایل در پک های RODE وجود ندارد و براساس سیاست کاری کمپانی RODE باید جداگانه سفارش و خریداری شود.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: