خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش
ما فروش را پایان کار نمی دانیم! بلکه فروش را آغاز یک تعهد و نیز تداوم همکاری آتی با شما عزیزان می دانیم.
شرایط گارانتی
-  کالاهای خریداری شده از دیگر فروشگاه های اینترنتی شامل گارانتی نمی باشند و پارس صدا هیچگونه مسئولیتی در قبال این کالاها ندارد.
- ضمانتنامه بدون برچسب گارانتی فاقد اعتبار است.
- خدمات گارانتي فقط براي تعمير يا سرويس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رايگان براي تعويض قطعات و دستمزد تعمير مي باشد
- حداكثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتي 12 ماه از تاريخ خرید محصول مي باشد. تاريخ خرید محصول بر روي برچسب گارانتي ذكر گرديده است.
- هزينه هاي حمل دستگاه به واحد هاي فني شركت بعهده خريدار مي باشد.
- زمان بررسي کالا تحت گارانتي شبکه 72 ساعت كاري بعد از پذيرش و مدت زمان تعمیر بسته به خرابی کالا متغیر می باشد.

ضمانتنامه در شرايط ذيل قابل اجرا نيست:
- صدمات و ضايعات ناشي از ضربه، سقوط، حمل و نقل، تماس يا نفوذ آب و مواد شيميايي، آتش يا حرارت زياد، گرد و غبار شديد، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبيعي
- استفاده غلط از دستگاه يا مواردي خارج از سازگاري و استانداردهاي تعيين شده براي دستگاه يا عمل نكردن به دستورالعملهاي ذكر شده در دفترچه راهنماي دستگاه ( لذا با توجه به حساس بودن تجهیزات صوتی از کلیه عزیزان درخواست می شود قبل از راه اندازی دستگاه حتماً دفترچه راهنمای دستگاه و اطلاعات تکمیلی مربوطه را مطالعه و یاد بگیرند.)
- صدمات و خرابي هاي ناشي از اتصال غلط يا ارتباط دستگاه با ساير دستگاهها، تجهيزات و لوازم جانبي غير سازگار يا معيوب، صدمات ناشي از نصب يا به روز رساني هرنوع فايل، نرم افزار، برنامه يا Firmware ، صدمات ناشي از پاک کردن دستگاه به هر وسيله يا ماده.
- دستگاههايي كه دستكاري شده يا توسط اشخاصي بجز تعمیرگاه های مجاز شرکت تعمير شوند.
- هر نوع دستكاري، خدشه يا كنده شدن برچسب سريال ، مشخصات دستگاه يا هرنوع دستكاري يا آسيب برچسب ضمانتنامه.
- مواد مصرفي و جانبی ( لرزه گیر و منبع تغذيه و ... ) شامل گارانتي نمي باشد.