رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6
search
  • رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6
  • رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6
رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6
رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6 رکوردر|رکوردر دستی ZOOM H6

رکوردر دستی ZOOM H6

تماس بگیرید

دارای گارانتی اصلی ارتباط

 

تعداد

 رکوردر دستی ZOOM H6

دستگاهی که دید شما را به ضبط متحول خواهد ساخت
کمپانی ژاپنی ZOOM بعد از سی سال تولید محصولات ضبط دستی حرفه ای مدتی است که محصول فوق العاده خود را با نام H6 به بازار عرضه نموده. محصولی که تمام احتیاجات یک ضبط پرتابل را بصورتی حرفه ای فراهم ساخته که برنده چندین جایزه معتبر نیز شده است. همراه داشتن دو کپسول X/Y, MS و 2 مدل کپسول گان که بصورت جداگانه امکان تهیه آن فراهم است و چهار ورودی کومبو XLR/TRS با پری امپ های با کیفیت نیازهای برنامه شما را برآورده خواهد ساخت.
فرقی نمی کند برنامه شما ضبط اجرای زنده یا برنامه ویدیویی یا پادکست و ... باشد، H6 از عهده آن بخوبی بر خواهد آمد.
 

ورودی ها
رکوردر دستی ZOOM H6 مجهز به چهار ورودی کومبو XLR/TRS می باشد که امکان اتصال انواع سیگنال ورودی از میکروفون یا لاین را به این دستگاه می دهد. خروجی لاین انواع میکسر ها ، پلیرها، افکت پروسسور ها، کیبورد ها، حتی گیتار الکتریک و باس. این ورودی ها دارای کلید کنترل سطح جداگانه نیز می باشند. همچنین امکان فعال سازی فانتوم پاور با ولتاژهای متغیر ( +12, +24, or +48 volts) نیز برای این ورودی ها امکان پذیر است. H6  تا 30  دسی بل سطح ورودی (حرفه ای) پشتیبانی می کند که مجهز به پر امپ های بسیار با قوی می باشد که تضمین ضبط با کیفیت را می دهد.

خروجی

بسیاری از گزینه های خروجی نیز وجود دارد. یک خط اختصاصی با سطح قابل تنظیم که اجازه می دهد تا شما یک خروجی سیگنال صدای استریو از H6 به ورودی میکروفون یک دوربین فیلمبرداری و یا دستگاه های دیگر بفرستید. همچنین یک خروجی هدفون با ولوم مجزا نیز برای کنترل و مانیتور کار خود در اختیار دارید. همچنین یک بلندگوی داخلی برای پخش سریع نیز در دسترس شماست، و یک پورت USB که اجازه می دهد تا از H5 به عنوان یک رابط صوتی برای کامپیوتر و یا iPad خود استفاده کنید. پورت USB امکان اتصال رکوردر را به لپ تاب و کامپیوتر شما می دهد. زمانی که در منوی USB این دستگاه وضعیت STEREO MIX را انتخاب می کنید رابط بصورت دو ورودی و دو خروجی عمل خواهد کرد ولی در حالت MULTI TRACK این وضعیت به 6 ورودی و دو خروجی تغییر خواهد نمود. میکسر داخلی H6 امکان کنترل های دلخواه روی ورودی های سیگنال را می دهد. به طوری که در ادامه با ساختارهای اتصالات مختلف به این دستگاه آشنا خواهید شد.

رابط کاربری
علاوه بر کنترل های استاندارد (توقف، پخش / مکث، ضبط، عقب و سریع به جلو)، پانل جلو  H5 مسلح به کلید کنترل هر ترک بصورت مجزا نیز می باشد. کلید قفل نگهدارنده که عملکرد تمام دکمه های پنل جلو را غیر فعال می کند و برای جلوگیری از عملکرد تصادفی در طول ضبط مفید است. H5 ZOOM را می توان به یک بند به دوربین متصل و یا با استفاده ازکفشک مخصوص، به طور مستقیم به DSLR یا دوربین فیلمبرداری نصب نمود.

میکروفون استریو

کپسول X / Y ضبطی با کیفیت و وضوح بالا از هر منبع صوتی ارائه می دهد و برای تمام انواع ضبط استریو زنده ایده آل می باشد. کپسول XYH-5 میکروفون همراه با H5 می باشد دو میکروفن کندانسور همسان یک سویه تنظیم در زاویه 90 درجه اند و این زاویه قابل تغییر به 120 درجه نیز می باشد. که با یک لرزه گیر پیشرفته و کابل میکروفون های ایزوله از بدنه اصلی H5 مجزا می شوند که به حداقل رساندن لرزش و نویز کمک می کند. طراحی XYH-5 همچنین اجازه می دهد تا H5 امکان رسیدن به صداهای بلندتر از هر مدل رکوردر دستی دیگر را داشته باشد: 140 دسی بل SPL، به عبارت دقیق - معادل صدای یک هواپیمای جت از 200 فوتی - شما را قادر به ثبت صدایی بلندتر، نزدیک، و تمیز ترمیسازد که پیش از این چنین امکانی فراهم نبود.

میکروفون جهت وسط

کپسول رویایی MS ("Mid-Side") . این میکروفون مناسب برنامه های ضبط فیلم یا پروژه های تلویزیونی می باشد.
این کپسول فوق العاده شامل دو میکروفون که روی یکدیگر قرار گرفته اند یکی تک جهته که تنها به صدای مستقیمی که از مقابل دریافت می کند حساس است و دیگری دو جهته که تنها به صدایی که از جلو و پشت دریافت می کند حساس است و به صدای اطراف حساس نخواهد بود.
مفهوم اساسی در پشت کپسول MS این است که میکروفون بالایی صدایی که از وسط میدان می آید را می گیرد و میکروفون دو جهته بعدی صدای دو طرف را جداگانه می گیرد که این روش امکان خلق بعد صدایی در محیط را برای صدابردار فراهم می سازد.
میکروفون MS مناسب صدابرداری در یک اتاق با منابع صوتی مختلف. همچنین می تواند برای ضبط استودیو استفاده شود، و راحتی و انعطاف پذیری آن را گزینه خوبی برای تمرین و ضبط کنسرت زنده قرار می دهد.


نوع فایل
H6 از هر دو فرمت WAV (در این فرمت تمام اطلاعات ضبط را بدون هیچ گونه نابودی به دلیل عدم وجود فشرده سازی خواهیم داشت.) و MP3 پشتیبانی می کند. امکان شش ترک مونو مجزا WAV یا 3 ترک استریو را رفاهم می کند.
44.1kHz / 16-bit
44.1kHz / 24-bit
48kHz / 16-bit
48kHz / 24-bit
96kHz / 16-bit
96kHz / 24-bit

منبع تغذیه و ذخیره ساز
با استفاده از 4 باطری سایز AA قادر خواهید بود تا به ضبط 20 ساعت بصورت دائم دست پیدا کنید. همچنین امکان استفاده از آدابتور نیز برای استفاده از برق مستقیم برای این دستگاه فراهم می باشد. ( آدابتور در پک وجود ندارد). رکوردر H6 به طور مستقیم به روی SD و کارت های SDHC تا 128 گیگابایت می باشد. حداکثر زمان ضبط وابسته به اندازه حجم کارت و نوع فایل است. به عنوان مثال، کارت SD 2GB می تواند حدود چهارده ساعت فایل های MP3 320kbps استریو را ذخیره کند، سه ساعت بصورت فایل های WAV استریو16 بیتی / 44.1 کیلوهرتز، و یا یک ساعت فایل های WAV استریو 24 بیت / 96kHz.


پردازش سیگنال
پردازنده افکت های H5 به شما اجازه اضافه نمودن پولیش به ضبط را میدهد. فشرده سازی و محدود کردن نوسانات در سطح ورودی را جبران می کند، در حالی که یک فیلتر بالاگذر به از بین بردن نویز باد، دمیدن، و انواع دیگر از نویزهای با فرکانس پایین کمک می کند. حتی مترونوم داخلی برای سازهای گیتار /  باس وجود دارد.


ضبط اجرای زنده
در ضبط کنسرت های خود می توانید از کپسول XYH-6 این مدل برای گرفتن صدای روی استیج بصورت استریو استفاده کنید. همچنین دو کانال ورودی 1 و 2 به سیگنال استریو میکسر و دو کانال 3 و 4 هم برای دو میکروفن بیرونی سمت تماشاچیان برای دریافت صدای حاشیه برنامه استفاده کنید.
 


ضبط مصاحبه یا صحنه فیلم
در این برنامه از کپسول MS برای دریافت صدای اصلی سخنران استفاده شده همچنین کانال 1 به بوم اختصاص داده شده و کانال 2 برای تمرکز بیشتر روی گیرنده میکروفون یقه ای استفاده شده. وجود دو میکروفون خارجی دیگر به عدم از دست رفتن صدای اجرا مخصوصاً اجراهایی که هنر پیشه حرکت دارد بسیار مفید خواهد بود.


 
ویژگی ها در یک نگاه

• استفاده از یک سیستم کپسول ورودی قابل تعویض است که می تواند به راحتی مانند لنز دوربین جابجا شود.
• مجهز به کپسول با قابل جدا شدن (XYH-5) با ظرفیت سیگنال طولانی و لرزه گیر میکروفون برای کاهش نویز
سازگار با تمام کپسول ورودی زوم
• شش ترک ضبط همزمان
• صفحه نمایش بزرگ LCD رنگی و خوانا
• رکورد به طور مستقیم روی SD و SDHC کارت تا 128GB
• تا 24 بیت /  96kHz با فرمت های WAV  و MP3
• چهار ورودی میکروفن / لاین کومبو با کانکتور XLR /  TRS هر کدام با فانتوم پاور و انتخاب پد -20dB
فانتوم پاور برای کلیه ورودی ها با امکان انتخاب +12/+24/+48V
• کنترل گین برای هر ورودی
• VU متر مجازی
پردازشگر داخلی MS

• افکت های داخلی، از جمله فیلتر low-cut، فشرده سازی و محدود کردن
• مترونوم
• ضبط خودکار ، پری رکورد و بکاپ رکورد که از این پس هیچ برداشت برنامه خود را از دست نخواهید داد.
• ویرایش Normalize, Divide and Trim editing
• یادداشت صوتی تا 99 علامت در ضبط
•  پخش حلقه A / B
• سرعت باز پخش متغیر
• رابط صوتی USB چند کاناله و استریو برای کامپیوتر / مک / آی پد
• امکان نصب روی  DSLR یا دوربین فیلمبرداری با استفاده از کفشک های مخصوص  HS-1
• استفاده از چهار باطری AA
• بیش از 20 ساعت عملکرد

محتویات جعبه :
کپسول میکروفون XYH-5 و کپسول میکروفون MSH-6 – چهار عدد باطری AA – کابل USB – فوم ابر میکروفون مدل WSH-6S  – کیس پلاستیکی دستگاه – دفترچه راهنما


***درجه کاربری : حرفه ای***

نوع اتصال :
USB 1
نرخ نمونه برداری :
24bit / 96KHz

مرجع های ویژه

محصولات جدید پارسصدا