محصولات جدید پارسصدا

محصولات پرفروش

میکسر|میکسر Soundcraft Signature12
search
  • میکسر|میکسر Soundcraft Signature12
  • میکسر|میکسر Soundcraft Signature12
میکسر|میکسر Soundcraft Signature12
میکسر|میکسر Soundcraft Signature12 میکسر|میکسر Soundcraft Signature12

میکسر Soundcraft Signature12

تماس بگیرید
MIX00014

میکسر ساندکرافت 12 کانال مدل سیگنچر12 دارای 8 کانال ورودی میکروفن و 4 کانال لاین با بهره گیری از افکت محبوب LEXICON

تعداد

میکسر  Soundcraft Signature12
میکسر ساندکرافت 12 کانال مدل سیگنچر12 دارای 8 کانال ورودی میکروفن و 4 کانال لاین با بهره گیری از افکت محبوب LEXICON
میکسر ساندکرفت مدل Signature 12 تمام امکانات مورد نیاز شما را به صورت فشرده در اختیارتان می گذارد. با بهره گیری از طراحی مدار مشابه بعضی از بهترین کنسول ها در تاریخ خود ، کمپانی Soundcraft میکسر توانای Signature 12 را با استفاده از پری امپ های Ghost با کیفیت ساخته است، تا هِدروم گسترده ، دامنه پویایی وسیع و وضوح قابل توجهی را برای شما به ارمغان آورد.
شما همچنین بر روی این کنسول اکولایزرهای British ، افکت های ساخته شده در استودیو Lexicon و لیمیتر های dbx را برای داشتن صدایی درخشان در اختیار دارید. فرای این ویژگی ها ، دو کانال یو اس بی اجازه می دهد تا به راحتی صدای مورد نظر خود را رکورد کنید. Soundcraft Signature 12 با فیدر هایی با کیفیت بالا و مسیریابی انعطاف پذیر، مطمئناً یکی از محبوب ترین میکسرهای آنالوگ محسوب می شود.

میکسر آنالوگ Signature 12 با استفاده از پری امپ های Ghost فوق العاده ، هِدروم گسترده ، دامنه پویایی وسیع و وضوح بی نظیر را با نسبت سیگنال به نویز قابل ملاحظه ای به شما ارائه می دهد. هرکدام از این پری امپ های شگفت انگیز به اکولایزرهای با کیفیت مجهز شده اند که به شما اجازه می دهد تا هر صدایی را بر روی میکسر خود به شیوه ای موزیکال و دلخواه به سرعت و سهولت تنظیم کنید.
به لطف افکت های استودیویی Lexicon ، میکسر Signature 12 این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با استفاده از افکت هایی از قبیل reverb ، chorus ، modulationو بسیاری افکت های دیگر صداهای خود را بیارایید و میکسی مثال زدنی خلق کنید. علاوه بر این شما لیمیترهای dbx استاندارد صنعتی را بر روی کانال های ورودی خود در اختیار دارید تا بتوانید سطح صدای خروجی را به دلخواه کنترل کنید.
با امکانات بی نظیر نامبرده شده و کاربری ساده و آسان ، با یکبار کار کردن با Signature 12 شما قطعاً عاشق آن خواهید شد. به علاوه با مسیریابی صوتی استفاده شده در سری GB ، یعنی pre/post سوئیچ برای هر aux bus و subgroupهای گسترده با مسیر یابی و سوئیچینگ قدرتمند در کنار خروجی های اختصاصی ، کمپانی Soundcraft مانند همیشه شما را شگفت زده خواهد کرد.
همچنین ورودی های قابل سوئیچ hi-Z ، فیلتر های بالا گذر و فانتوم پاور 48+ ولت برای کارایی بیشتر این میکسر بر روی هر کانال تعبیه شده تا هر آنچه که برای میکسی قدرتمند نیاز دارید در اختیار داشته باشید. Signature 12 با استفاده از متریالی با کیفیت ، بدنه ای ساخته شده از فلز درجه یک و منبع تغذیه داخلی ساخته شده تا کیفیت همیشگی محصولات Soundcraft را به شما یاد آور شود.

ویژگی های میکسر Soundcraft Signature 12
- میکسر آنالوگ 12 کاناله با پری امپ های میکروفن Ghost برای ارائه ی صدایی با کیفیت و شفاف
- دارای 8 کانال ورودی میکروفن
- افکت های استودیویی Lexicon
- لیمیترهای dbx برای کنترل سطح صدای خروجی
- اکولایزرهای 3 باند British
- فیلتر های Highpass و فانتوم پاور 48V
- ورودی های قابل سوئیچ hi-Z برای اتصال گیتار باس
- گیتار الکتریک و سازهای دیگر

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: