محصولات جدید پارسصدا

فیلتر جستجو

برند

نوع خروجی بلندگو :

نمایشگر :

تعداد زون :

تعداد کانال ورودی :

قابلیت پخش :

قدرت خروجی :

سیستم مرکزی پیجینگ

دستگاه های مرکزی پیجینگ برای راه اندازی و کنترل مجموعه باندهای یک سیستم اطلاع رسانی گسترده بکار می روند. دستگاه هایی که امروزه با امکانات متنوعی از قبیل سیستم پخش رادیو یا سی دی یا یو اس بی و همچنین سیستم هوشمند پخش اذان عرضه می شوند. برای انتخاب انواع دستگاه های مرکزی پیجینگ می توانید به محصولات موجود در این شاخه مراجعه فرمایید. همچنین برای راحتی بازدید کنندگان، شاخه ویژه و حرفه ای سیستم پیجینگ نیز قرار داده شده تا در آن بتوانید انواع تجهیزات مرتبط با سیستم پیجینگ را مشاهده بفرمایید.
رک صوتی پیجینگ

سیستم مرکزی پیجینگ

آمپلیفایر PANTECH PA180-6BC آمپلیفایر PANTECH PA180-6BC
  • جدید

سیستم مرکزی پیجینگ

آمپلیفایر PANTECH PA180-6BC

تماس بگیرید

آمپلیفایر پنتک PANTECH PA180-6BC یک پاور میکسر قدرتمند با توان 180 وات تا 240 وات با کیفیت بالا برای مواردی که کاربر نیاز به پخش با کیفیت و امکانات بالا با توان زون بندی بصورت 6 کانال مجزا دارد. این امپلیفایر مجهز به پخش رادیو، فلش و بلوتوث می باشد.

امپلیفایر مرکزی PANTECH 2350
  • ناموجود

دستگاه مرکزی پیجینگ

امپلیفایر مرکزی PANTECH 2350

تماس بگیرید

امپلیفایر ولتی – اهمی پنتک با توان 350 وات با امکانات گسترده و کیفیتی خوب که نیاز های سیستم پخش گسترده صوت در کلیه مراکز اداری ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی و مسکونی را برآورده می سازد.

موجود: ناموجود
امپلیفایر مرکزی PANTECH 2180
  • ناموجود

دستگاه مرکزی پیجینگ

امپلیفایر مرکزی PANTECH 2180

تماس بگیرید

امپلیفایر ولتی – اهمی پنتک با توان 180 وات با امکانات گسترده و کیفیتی خوب که نیاز های سیستم پخش گسترده صوت در کلیه مراکز اداری ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی و مسکونی را برآورده می سازد.

موجود: ناموجود