PrestaShop

باند پسیو

انواع بلندگو پسیو با کاربری هیئتی ، سخنرانی و اجرای زنده را می توانید در این مجموعه بیابید. توجه داشته باشید که بلندگو های پسیو نیاز به آمپلی فایر دارند لذا جهت انتخاب صحیح بلندگو و امپلی فایر مورد نیاز آن حتماً با ما تماس حاصل فرمائید.
بلندگو پسیو

باند پسیو

فیلترهای فعال

تماس بگیرید

باند پسیو JBL - JRX 115

به عهده خریدار

باند JBL مدل JRX 115

- دارای توان 250 تا 1000 وات
- دارای ووفر 15 اینچی
- توییتر 1 اینچی
- پاسخ فرکانسی 50 الی 12500 هرتز
- امپدانس 8 اهم
- وزن 27.4 کیلوگرم
- مناسب سخنرانی و برنامه های زنده

تماس بگیرید

بلندگوی پسیو Titanium مدل 2208

به عهده خریدار

بلندگو پسیو 8 اینچ تیتانیوم تایوان دارای بدنه فایبرگلاس با توان مناسب و طراحی فوق العاده زیبا مناسب نصب در کلیه سالن های همایش و کنفرانس، سینماهای کوچک، کلاس های آموزشی، فروشگاه های بزرگ و ...
- ووفر 8 اینچی مناسب فرکانس های باس و میانه و درایور فرکانس بالای 1 اینچی
- محدوده فرکانسی65 هرتز - 18 کیلو هرتز
- توان 300 وات نهایی
- 92 دسی بل، حساسیت SPL

تماس بگیرید

باند پسیو RCF - 725

به عهده خریدار

باند پسیو 15 اینچ آر سی اف مدل ART 725 یک بلندگو دوراه TwoWay با طراحی آکوستیک برای نصب در سالن های آمفی تئاتر یا همایش و مساجد و ... برای استفاده موزیک یا سخنرانی و مداحی می باشد.

تماس بگیرید

باند پسیو EV مدل ZLX12

به عهده خریدار

بلندگوی پسیو EV-ZLX12
صدای بلند نیازی به اشغال مقدار زیادی از فضا ندارد. ایده آل برای بلندگوی اصلی و یا کاربرد مانیتورینگ، بلندگوهای ‏ZLX-12‎‏ عملکرد بالا و قابلیت حمل دارند و ‏همیشه روی صحنه برنامه های شما نقش اصلی را ایفا خواهند کرد.‏تماس بگیرید

بلندگو پسیو EV مدل ZLX15

به عهده خریدار

بلندگوی پسیو EV-ZLX15
ZLX-15 جدیدترین مدل از سری بلندگو های پسیو الکتروویس می باشد. بلندگویی مهندسی ساز و قابل اطمینان که کیفیت همیشگی ای وی را با خود یدک می کشد. وزن سبک ، بدنه مقاوم و قابلیت استفاده در کلیه برنامه ها این بلندگو را بعنوان بلندگویی پرتابل و چندکاربرده مطرح می سازد.