قوانین فروشگاه

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی خواهد بود.

 استفاده از سایت پارسصدا به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

- به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت به روز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد و یا تغییر قیمت روز یا لحظه ای داشته باشد، لذا جهت اطمینان از موجودی و قیمت روز کالا حتماً پیش از تکمیل سفارش و پرداخت با فروشگاه تماس بگیرید. در غیر این صورت مسئولیت آن بعهده خریدار خواهد بود. 

- پس بر اساس بند بالا در صورتی که وجه کالا بدون هماهنگی پرداخت شده باشد و کالا مشکل عدم موجودی و تغییرات قیمت داشته باشد. معامله از طرف فروشنده فسخ و وجه پرداختی با هماهنگی قبلی و طبق ضوابط پارسصدا ظرف مدت حداکثر 5 روز کاری به خریدار مسترد خواهد شد.

- شرکت ها و ارگان هایی که نیاز به دریافت فاکتور خرید دارند می بایست به صورت تلفنی یا حضوری سفارش خود را ثبت نمایند. چرا که فاکتورهای خرید اینترنتی صرفاً بصورت الکترونیکی صادر می شوند.

- پس از سفارش کالا و قبل از واریز وجه کالا، امکان لغو سفارش تا  آن زمان برای خریدار امکان پذیر می باشد.

- فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد.

- هزینه ارسال کالا بعهده خریدار بوده و این فروشگاه هیچ محصولی با ارسال رایگان ندارد، پس در صورت نیاز به اطلاع از هزینه حمل و روش های حمل می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

- تأیید رسید دریافت سفارش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.

- پرداخت مبلغ سفارش در محل تنها برای شهر تهران در حال حاضر قابل انجام بوده و فقط بصورت وجه نقد (پول رایج ) یا کارت به کارت قابل قبول است و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک)معذوریم.

- توجه داشته باشید حق تغییر در مشخصات کالا توسط پارسصدا محفوظ می باشد. این بدین معناست که مشخصات ظاهری و فنی کالاها ممکن است بدون اعلام قبلی تغییراتی داشته باشند که داخل عکس کالا و توضیحات آن به روز رسانی نشده باشد.

- دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع، جنس، رنگ، مشخصات فنی و غیره به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تأیید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 02166763241  تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تکمیلی در لینک زیر (حتماً مطالعه شود)

روش سفارش و خرید کالا از فروشگاه پــارســصدا

با تشکر از حسن اعتماد شما